Casters popullore

KOSTER është një prodhues lider i produkteve harduerike si kastër dhe skedarë çeliku.

Kush është KOSTER

Koster ka qenë gjithmonë i përkushtuar për të krijuar rrota me cilësi të lartë.
0 +
+
Stilet e hedhjes
0 +
+
Prodhimi ditor
0 +
+ m²
Ndërtesa e fabrikës
0 +
+
Linjat e prodhimit

Produktet kryesore

Rrëzues
1) Rrëzues 1 inç, 1,5 in, 2 in dhe 3 in të përshtatshëm për mobilje
2) Rrëzues mesatar 4 in, 5 in, 6 in, 8 in për përdorim në raft magazine
3) Rrënda 4 in, 5 in, 6 in, 8 in për përdorime të tjera industriale
Materiali kryesor i rrota: PP, PVC, PU, ​​gome, TPR, TPE dhe kështu me radhë.

Skedarë çeliku
1) Skedarë çeliku të bërë nga çeliku me karbon të lartë T12, të sheshta, gjysmë të rrumbullakëta, të rrumbullakëta, katrore, në formë trekëndëshi
2) Rasp e bërë nga çeliku #45 E sheshtë, gjysmë e rrumbullakët, e rrumbullakët, katrore, në formë trekëndëshi
3) Set me skedarë gjilpërash 5 copë, Kompleti 6 copë, 10 copë, 12 copë
4) Skedarët e sharrës me zinxhir të të gjitha llojeve të përmasave nga 4,00 mm deri në 8,0 mm
Paketa e nxehtë: flluska, kuti me ngjyra, qese prej kanavacë

Tregu Kryesor

Produktet harduerike KOSTER janë gjerësisht të mirëseardhura në tregun e Amerikës së Veriut, Evropës si Gjermania, Italia, Britania e Madhe dhe Spanja.
Amerika e Veriut: 20%
Evropa: 30%
tregu i Azisë; 30%
Tregu tjetër: 20%
Shitjet e gjysmëvitit 2023 janë 50% më të larta se 2022-n e kaluar. 

Zgjidhje për tregje të ndryshme

KOSTER është një prodhues lider i produkteve harduerike si kastër dhe skedarë çeliku.
Pse të zgjidhni KOSTER?

Dorëzimi i shpejtë dhe i qëndrueshëm

KOSTER gjithmonë dërgon porositë në 5-10 ditë.Ne mund të bëjmë aksione për porositë tuaja të rregullta.Kjo ju ndihmon të zvogëloni sasinë e aksioneve dhe të rrisni fluksin e parave.

Çmimi konkurrues

KOSTER është një nga prodhuesit e rrotave të rrotave.Ndihmon në minimizimin e kostos së prodhimit.Ju do të përfitoni nga çmimet konkurruese.

Shërbim i përsosur pas shitjes

Politika KOSTER QA siguron që ju të jeni të kënaqur me rrotat tuaja.Ne do të bëjmë zëvendësimin falas nëse nuk funksionon siç përshkruam.

Monitorim i rreptë i cilësisë

KOSTER kryen monitorim të rreptë të cilësisë në çdo hap të prodhimit të rrotave, duke filluar nga lëndët e para, për të siguruar prezantimin e plotë të performancës së produktit.
Përvetësoni më shumë burime Industriale Casters
7-2.jpg
2024-03-29
Rritni jetëgjatësinë dhe kostot e sigurta me inspektimin dhe mirëmbajtjen e rregullt të rrotave të kastorit

Pasi të keni marrë rrotat tuaja të reja me kastor, është e rëndësishme që të kujdeseni mirë për to në mënyrë që ata të durojnë punën e vështirë që do t'i bëni.Në këtë artikull, ne do të trajtojmë problemet më të zakonshme që do të bëjnë që rrotat tuaja të konsumohen më shpejt dhe do të pengojnë aftësinë e tyre për të

Shiko më shumë
7-1.jpg
2024-03-29
Si mund ta di se çfarë përmasash kam nevojë?

Udhëzuesi i plotë për t'ju ndihmuar të përcaktoni se çfarë lloji Caster ju nevojitet për karrocën, pajisjet ose mobiljet tuaja Hej atje, entuziastë të DIY-ve dhe profesionistë të industrisë!Pavarësisht nëse po konfiguroni një stacion pune të lëvizshëm DIY ose po siguroheni që një makinë e rëndë të rrotullohet pa probleme, madhësia e rrotullës është parësore.Por h

Shiko më shumë
7.jpg
2024-03-29
Materialet e rrotave dhe karakteristikat e saj

Përdorimi i rrotave është gjetur shumë i rëndësishëm në industri.Me ndihmën e rrotave, mund të manovroni lehtësisht të gjitha llojet e pajisjeve në industri, duke përfshirë karrocat, raftet dhe kukullat.A keni menduar ndonjëherë për përbërjen e rrotave të kastorit?Ka të gjitha llojet e rrotave të rrotave për t'u përdorur për v

Shiko më shumë
 +86-15692287247

Lidhjet e Shpejta

Kategoria e produkteve

Lidhje të tjera

NA KONTAKTONI PYETJE TANI
E drejta e autorit   2024 Hengshui Koster Hardware Products Co., LTD.Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes | Politika e Privatësisë |Mbështetje Nga leadong.com